Referanslarımız

Ana SayfaReferanslarımız

efes
tuborg
yakamoz-yag
abalioglu
emniyet-polis-okulu
jandarma
baskent-universitesi-hastanesi
Ata Türkiye Sitesi - Emlak Bank Evleri (Gaziemir-İzmir)

Bu projede müşterimiz ısıtma sistemlerinin doğalgaza dönüştürülecek olması nedeniyle eski tip Fuel-Oil yakıtlı sistemlerin sökümü istenmiştir. Merkezi sistem kalorifer kazanları, boylerler, hidraforlar ve 5-7-12 ton kapasiteli silindirik Fuel-Oil yakıt tanklarından oluşan sistemlerin sökümü yapılmıştır.

Efes 2 Atakent Blokları (Bostanlı-İzmir)

Aynı şekilde doğalgazlı sistem kurulacağı için eski sistem iptal edilmiştir. Büyük tip merkezi sistem kalorifer kazanları ve 20 ton kapasiteli Fuel-Oil yakıt tanklarından oluşan sistemlerin sökümü yapılmış, ayrıca yakıt tanklarının boşaltılması özel imalatımız olan yüksek yoğunluklu madde transfer pompamız ile gerçekleştirilmiştir.

Başkent Hastanesi (Bostanlı-İzmir)

Bu projede müşterimiz doğalgazlı sisteme geçeceğini belirtmiş olup proje analizi sonrası Fuel-Oil yakıt tankının iptal edilmesine karar verilmiştir. 20 ton kapasiteli yakıt tankının içindeki Fuel-oil geri dönüşüm varillerine transfer edilmiş ve söküm işlemi gerçekleştirilmiştir.

Cup Kapalı Yüzme Havuzu (Karşıyaka-İzmir)

Kapalı yüzme havuzunun kapatılması nedeniyle, havuz sisteminde kullanılan güneş enerjisi elemanları, havuz suyu arıtma sistemleri, su tankları ve tüm boru tesisatlarının sökümü yapılmıştır. Tüm elektrik tesisatı (ışıklandırma dahil), asma tavanlar, raflar ve birçok metalin sökümü gerçekleştirilmiştir.

Otel Leon (Foça-İzmir)

Otelin restore edilmesi esnasında yeni merkezi ısıtma yerleştirileceği belirtilmiş olup eski sisteme ait kalorifer kazanları, hidroforlar, boylerler, su tankları ve otelin genelindeki ısıtma sistemleri tümüyle sökülmüştür.

Artı2 Tekstil Fabrikası (Atatürk Organize Sanayi Bölgesi, Çiğli-İzmir)

İşyeri değişikliği nedeniyle kapatılan tekstil fabrikasında yeniden düzenleme yapılacak olması nedeniyle havalandırma sistemleri, tüm elektrik tesisatı (ışıklandırma dahil), asma tavanlar, raflar ve birçok metal aksamın sökümü yapılmıştır.

Eski Gemi Tersanesi (Degaj/Çiğli-İzmir)

İzmir körfezi temizliğinde kullanılan Taş-X’e ait 40 metrelik çamur gemisi deniz içinde yarı batık haldeyken içindeki su boşaltılıp yüzdürülerek karaya çekilmiş ve sonrasında tümüyle sökülmüştür.

Ayan Sıvı Yağ Fabrikası (2. Sanayi Sitesi /Bornova-İzmir)

Tasfiye edilen fabrikaya ait 3 adet sıvı yağ tankı (1000 ve 800’er tonluk) sökümü yapılmıştır.

Askeri Hastane (Hatay/İzmir)

(Bilgileri hazırlanıyor.)

Ayrıca İzmir ve tüm ilçelerinde doğalgaz gelmesi veya mevcut sistemlerin eskimesi nedeniyle konut, işyeri, kurum ve kuruluşlarca yenileme/değiştirme işlemi başlamıştır. Bu doğrultuda kömürlü veya Fuel-Oil yakıtlı merkezi sistem kalorifer kazan sistemlerini ve güneş enerjisi sistemlerini komple sökümleri yapılmaya devam edilmektedir.